Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут" (ХАІ)
Факультет радіоелектроніки, комп'ютерних систем і інфокомунікацій (РЕКСІ)

КАФЕДРА АЕРОКОСМІЧНИХ РАДІОЕЛЕКТРОННИХ СИСТЕМ (№501)

Наука не має часу на канікули

01.01.1970

Наука не має часу на канікули

Самий час згадати деякі цікаві події, в яких ми прийняли участь за цей спекотний період.

Так, з 12 по 14 серпня у НТУ «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» проводився ювілейний X Фестиваль інноваційних проєктів “Sikorsky Challenge 2021: Україна і Світ”, у якому наша кафедра представляла НАУ «ХАІ» у секції «Оборона й безпека» зі своїм проєктом «Проектування та експериментальне дослідження радіометричного комплексу X, Ka та W діапазонів для всепогодного та високоточного виявлення БпЛА».

На цей раз ми змагалися за перемогу з іншими 42-ма проєктами-фіналістами з усієї України у чотирьох номінаціях. Думаю, немає необхідності описувати сам проєкт, адже ти вже неодноразово його бачив у наших історіях та публікаціях. Зазначимо лише, що наша розробка викликала інтерес як у представників оборонних підприємств і членів журі, так і у представників ЗМІ, які освітлювали фестиваль (дивитись відео).

За результатами підведення підсумків секції, ми вибороли перемогу у номінації «Експортний потенціал продукції». Також під час фестивалю ми познайомились з багатьма інвесторами та керівниками підприємств оборонного спрямування, які вже зараз зацікавленні в наших розробках та готові до співпраці.

Віде-репортаж ТСН (1+1) за участі нашої команди можно переглянути за посиланням.