Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут" (ХАІ)
Факультет радіоелектроніки, комп'ютерних систем і інфокомунікацій (РЕКСІ)

КАФЕДРА АЕРОКОСМІЧНИХ РАДІОЕЛЕКТРОННИХ СИСТЕМ (№501)

Інноваційні розробки і технології в авіакосмічній галузі

Національний Аерокосмічний Університет ім. М.Є. Жуковського «ХАІ» з 15 по 18 червня приймала участь у Міжнародному авіакосмічному салоні «Авіасвіт-XXI» у Київі.

А ми, кафедра аерокосмічних радіоелектронних систем, представили унікальну розробку - сучасний пасивний радіометричний комплекс виявлення БПЛА (дивись відео).

«Авіасвіт ‑ ХХІ» - єдиний виставковий захід в Україні для демонстрації інноваційних розробок і технологій в авіакосмічній галузі.

Традиційно, виставка «Авіасвіт-XXI» демонструює розвиток і зростання національного оборонно-промислового та авіакосмічного комплексу, втілення наукової та інженерно-конструкторської думки, нову військову техніку, інноваційні розробки оборонної галузі.
Авіа- та ракетобудування є предметом національної гордості для багатьох поколінь українців, одною з пріоритетних високотехнологічних галузей, розвиток якої позитивно впливає на розбудову економіки країни.
Виставка призначена викликати значний інтерес у фахівців та відкрити нові можливості для обміну передовим досвідом, проведення переговорів та підписання контрактів сприятимуть розширенню міжнародного військово-технічного співробітництва та просуванню вітчизняної високотехнологічної продукції на зовнішніх ринках.

Пасивний комплекс призначений для виявлення БпЛА при будь-яких погодних та тактичних умовах проведення вимірювань, що досягнуто за рахунок використання комплексу X, Ka та W діапазонів хвиль.
Над його розробкою працювали викладачі та співробітники кафедри, а також амбіціозні студенти.